KONST / Litografier / Färglitografi 16185077
nr 1618 5077
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Sailors grave". Signerad, numrerad 16/36, daterad -81,48x63 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:32:39
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner